Pakalpojumi

Mūsu projektu panākumu atslēga ir cieša sadarbība ar klientu ilgtermiņā. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem arī pēc projekta realizācijas.

Pakalpojumi

Konsultācijas

Mūsu eksperti palīdzēs tikt galā ar jūsu biznesa izaicinājumiem un iespējām interneta vidē.

Lai ieguldījums IT risinājumā sniegtu gaidīto atdevi, ir nepieciešama pilnīga klienta biznesa procesu izpratne un atsevišķos gadījumos arī to pārskatīšana un optimizācija.

Mūsu klienti novērtē ilgtermiņa ieguvumus, ko spējam viņiem piedāvāt un labprāt turpina ar mums sadarboties arī pēc pabeigta projekta.

Mūsu speciālisti spēs palīdzēt šādās jomās:

 • Web projektu specifikācija un iepirkumi
 • Agile projektu vadības un izstrādes modelis
 • Drupal arhitektūra

Labs dizains spēj uzlabot lietotāju pieredzi, veicinot jūsu biznesa mērķu sasniegšanu

Dizains

Dizains ir kas vairāk par vizuālo noformējumu - tas ir lietotāja pieredzējums, kas ietver vieglu uztveramību un ērtu lietošanu jeb vienā vārdā - labu lietojamību. Ne vienmēr vizuāli interesanta un pievilcīga vietne ir arī veiksmīga un palīdz sasniegt mērķus. Mēs zinām, kā pareizi apvienot dizainu un funkcionalitāti

Mūsu web dizaineri spēj atrast balansu starp veiksmīgu lietojamības risinājumu, biznesa mērķu ievērošanu, korporatīvajām prasībām un klientam tīkamu vizuālo noformējumu.

Strauji attīstoties tehnoloģijām un izplatoties mobilajām ierīcēm, tīmekļa risinājumiem ir jābūt vienlīdz ērti lietojamiem uz dažādām ierīcēm. Dizains, kas pielāgojas ierīces ekrāna izmēriem, tiek saukts par adaptīvo dizainu. Izmantojot adaptīvā dizaina metodikas, uz mazākiem ekrāniem ir iespējams mainīt elementu izkārtojumu un daļu elementu pat paslēpt. Mūsu speciālisti ir atklājuši dažādus adaptīvā dizaina knifus un veiksmīgi izmantojuši tos mūsu projektos.

Palīdzēsim jums izstrādāt dizainu jaunam projektam vai arī sniegsim konsultācijas un ieteikumus esošo projektu uzlabojumiem.

Lai saņemtu papildus informāciju, sazinieties ar tuvāko Wunder biroju.

Mums ir lielākā Drupal izstrādātāju komanda Eiropā, kas ļauj realizēt liela apjoma sarežģītus projektus.

Izstrāde

Ar vairāk kā 140 cilvēkiem 8 valstīs esam izveidojuši lielāko Drupal izstrādātāju komandu Eiropā. Mūsu darbinieki aktīvi iesaistās Drupal kopienas darbā, izstrādājot un testējot moduļus, organizējot un sponsorējot pasākumus.

Varat būt droši, ka pie jūsu projekta strādās pieredzējuši Drupal eksperti, kas izprot jūsu nozari. Ar mūsu programmatūras risinājumiem, mēs palīdzam klientiem radīt pievienoto vērtību. Tā vietā, lai vienkārši izstrādātu risinājumu, vadoties pēc minimālajām prasībām, mēs vienmēr koncentrējamies uz projekta biznesa mērķiem.

Mūsu projekti ir laikā, budžetā un pār tiem ir pilnīga kontrole. Mēs strādājam cieši kopā ar klientu kā vienota komanda. Komanda nereti ietver pieaicinātus lietojamības ekspertus, dizainerus vai citus speciālistus. Mūsu Agile projektu modelis ļauj nojaukt robežas starp uzņēmumiem.

Lēciens no tradicionālās programmatūras izstrādes ir liels, bet tas vienmēr ir tā vērts. Projektos katrs komandas dalībnieks vienmēr strādā un mācās kopā, padarot problēmas par izaicinājumiem, savukārt izaicinājumus - par iespējām.

Izvēloties Drupal, jūs nebūsiet pilnībā atkarīgi no piegādātāja, jo jebkurā brīdī varēsiet pāriet pie cita Drupal pakalpojumu sniedzēja.

Mēs esam eksperti veiktspējas, mērogojamības un drošības jautājumos. Mums uzticas uzņēmumi un valsts iestādes visā Eiropā.

Mitināšana (hostings)

Mūsdienu modernajām aplikācijām ir nepieciešams stabils hostings, kas piedāvā vajadzīgos resursus un spēj nodrošināt maksimālos ielādes apjomus.

Mūsu hostinga komandas ir eksperti, kas spēj izstrādāt un pārvaldīt augstas veiktspējas sistēmas, kas atbilst stingrām drošības un darbspējas prasībām.

Mūsu hostinga sistēmas ir būvētas uz stabilu un cienījamu datu centra pakalpojumu sniedzēju (piemēram, AWS un Rackspace). Mēs piedāvājam konfigurāciju, vadības un sistēmu administratoru zināšanas, kas spēj nodrošināt veiktspēju.

Piedāvājam tikai Drupal hostingu, tādējādi koncentrējot savu darbu tikai uz vienu programmatūru un nodrošinot klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem.

Mēs atbalstam mūsu klientus arī pēc projekta realizācijas

Atbalsts un uzturēšana

Jūsu interneta vietne ir daļa no jūsu biznesa un reputācijas, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi tās drošībai, nepieciešamajiem atjauninājumiem un strādājošai funkcionalitātei.

Mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība. Saviem klientiem piedāvājam sadarbību un atbalstu pilnā projekta ciklā, sākot ar izstrādi un beidzot ar hostingu un uzturēšanu.

Atbalsts
 • Hostinga infrastruktūras un vietnes monitorings
 • Proaktīva darbība uz sistēmas brīdinājumiem
 • Atbildēšana uz jūsu komandas pieprasījumiem, jautājumiem
 • Eksperti, kas spēj novērst ārkārtas problēmas

Uzturēšana

 • Proaktīva drošības un veikstpējas vadība 
 • Drupal bāzes koda un moduļu atjauninājumi 
 • Papildus izstrādes darbi

Mēs palīdzēsim jums nonākt pie veiksmīga projekta rezultāta, sākot ar iepirkumu un beidzot ar projekta publicēšanu.

Apmācības

Web projekti is sarežģīti un veiksmīgu rezultātu iespējams sasniegt tikai ar specifiskām zināšanām un nepieciešamo pieredzi apveltītu komandu.

Mēs esam izveidojuši spēcīgu reputāciju, pierādot savu kompetenci visos projekta izstrādes posmos. Apmācību programmas ir efektīvs veids, kā nododam savu pieredzi tālāk klientiem un to darbiniekiem. 

Nodrošinam apmācību resursus trīs pamatjomās: Bizness, Tehnoloģija un Saturs.

Bizness

 • Kā nonākt pie piemērotākā web projekta
 • Kā izmantot atvērto kodu komerciāli izdevīgā veidā
 • Risku vadība web projektos
 • Agile metodoloģija projektu vadībā

Tehnoloģija

 • Ievads Drupal
 • Izstrāde ar Drupal
 • Drupal tēmošana
 • Drupal moduļu izstrāde

Saturs

 • Satura stratēģijas izstrāde
 • Satura sagatavošana (copywriting)
 • Drupal izmantošana satura pārvaldībā

Apmācību programmas sagatavo un vada mūsu speciālisti, kas katru dienu pilnveido un attīsta savas iemaņas.